Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


ŁÓDZKI SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY

26 września 2018 r. maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach uczestniczyli w Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018. Odwiedzając tegoroczny Salon Maturzystów uczniowie mogli wziąć udział w spotkaniu z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi nt. egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych jak i dodatkowych; zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych m.in. z Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia; zdobyć ciekawe publikacje różnorodnych wydawnictw, ułatwiające przygotowanie do matury; a na stoisku reklamowym OKE z Łodzi pozyskać oryginalne arkusze maturalne. Ponadto uczestnicy tegorocznego Salonu Maturzystów mogli wziąć także udział w indywidualnych konsultacjach z doradcami zawodowymi, doradcami kariery i psychologami, którzy służą pomocą w planowaniu kariery zawodowej.

salon maturzystow start

Odsłony: 109