Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!ŁÓDZKI SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY

26 września 2018 r. maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach uczestniczyli w Łódzkim Salonie Maturzystów Perspektywy 2018. Odwiedzając tegoroczny Salon Maturzystów uczniowie mogli wziąć udział w spotkaniu z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi nt. egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych jak i dodatkowych; zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni wyższych m.in. z Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia; zdobyć ciekawe publikacje różnorodnych wydawnictw, ułatwiające przygotowanie do matury; a na stoisku reklamowym OKE z Łodzi pozyskać oryginalne arkusze maturalne. Ponadto uczestnicy tegorocznego Salonu Maturzystów mogli wziąć także udział w indywidualnych konsultacjach z doradcami zawodowymi, doradcami kariery i psychologami, którzy służą pomocą w planowaniu kariery zawodowej.

salon maturzystow start

Odsłony: 478