Drodzy uczniowie !!!

ZEBRANIE !!!


Indywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami
odbędą się 22 października 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30.

Serdecznie zapraszamy!


Jubileuszowa akcja „Sprzątanie Świata”

27 września 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach wzięli czynny udział w jubileuszowej 25. akcji „Sprzątanie Świata”. Uprzątnięte zostały tereny wokół szkoły i internatu, okolice ul. Zielonej oraz pobliskiego lasu. Podjęte działania zostały poprzedzone prelekcją nt. właściwej segregacji odpadów. Uczniowie jak zawsze wykazali się dużym zaangażowaniem i rzetelnie wykonali swoje zadanie. 27 września 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach wzięli czynny udział w jubileuszowej 25. akcji „Sprzątanie Świata”. Uprzątnięte zostały tereny wokół szkoły i internatu, okolice ul. Zielonej oraz pobliskiego lasu. Podjęte działania zostały poprzedzone prelekcją nt. właściwej segregacji odpadów. Uczniowie jak zawsze wykazali się dużym zaangażowaniem i rzetelnie wykonali swoje zadanie. Akcja „Sprzątanie Świata”, której organizatorem jest Fundacja „Nasza Ziemia”, przebiegała w tym roku pod hasłem „Akcja – segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej!”. Głównym celem tegorocznej edycji było promowanie właściwej segregacji odpadów i jej zasad oraz zwrócenie uwagi na niski poziom selektywnej zbiórki odpadów w naszych gospodarstwach domowych.

 

Odsłony: 104