Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!Jubileuszowa akcja „Sprzątanie Świata”

27 września 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach wzięli czynny udział w jubileuszowej 25. akcji „Sprzątanie Świata”. Uprzątnięte zostały tereny wokół szkoły i internatu, okolice ul. Zielonej oraz pobliskiego lasu. Podjęte działania zostały poprzedzone prelekcją nt. właściwej segregacji odpadów. Uczniowie jak zawsze wykazali się dużym zaangażowaniem i rzetelnie wykonali swoje zadanie. 27 września 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach wzięli czynny udział w jubileuszowej 25. akcji „Sprzątanie Świata”. Uprzątnięte zostały tereny wokół szkoły i internatu, okolice ul. Zielonej oraz pobliskiego lasu. Podjęte działania zostały poprzedzone prelekcją nt. właściwej segregacji odpadów. Uczniowie jak zawsze wykazali się dużym zaangażowaniem i rzetelnie wykonali swoje zadanie. Akcja „Sprzątanie Świata”, której organizatorem jest Fundacja „Nasza Ziemia”, przebiegała w tym roku pod hasłem „Akcja – segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej!”. Głównym celem tegorocznej edycji było promowanie właściwej segregacji odpadów i jej zasad oraz zwrócenie uwagi na niski poziom selektywnej zbiórki odpadów w naszych gospodarstwach domowych.

 

Odsłony: 512