REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


Ślubowanie klas pierwszych z językowym akcentem

03 października 2018 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, które w tym roku szkolnym zostało połączone z obchodami Europejskiego Dnia Języków. Po powitaniu pierwszaków przez kierownika szkolenia praktycznego p. Wiesława Jasiaka nastąpiło złożenie przez przewodniczących klas ślubowania na sztandar szkoły.

Kolejnym punktem był konkurs na najfajniejsze koty złożony z następujących konkurencji: Prezentacja klasy – KOT, Konkurs wiedzy o naszej szkole, Quiz językowy i Konkurs wiedzy o krajach, nie tylko europejskich.

Wyniki zmagań konkursowych przedstawiają się następująco: I miejsce – kl. I TE+TI, II miejsce – kl. II A, III miejsce – kl. I TL+TŻiUG.

Wszystkie klasy wykazały się kreatywnością, poczuciem humoru, znajomością języków i nowej szkoły. A podczas zmagań konkursowych mogliśmy odkryć wiele nowych talentów wokalnych, tanecznych, plastycznych i językowych.

Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy drobne, słodkie upominki.

Życzymy pierwszakom sukcesów w nauce i nowych przyjaźni nawiązanych w naszej szkole.

DSC 0045

DSC 0054

DSC 0057

DSC 0065

DSC 0070

Wiecej zdj tutaj.

Odsłony: 729