Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyUwaga !
Indywidualne spotkania z rodzicami odbędą się 19 listopada w godz. 15:30-17:30 !!!

Poznajemy się lepiej – zajęcia integracyjne

We wrześniu i październiku 2018 r. uczniowie klas pierwszych Technikum (I TE+TI, I TL+TŻiUG, I THT+TTW) i Szkoły Branżowej I Stopnia (I A i I B)  wzięli udział w zajęciach integracyjnych, które przeprowadzili pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Poddębicach: p. Małgorzata Charuba, p. Dorota Malczyk, p. Iwona Ostrowska i p. Agata Traczyk. Poprzez różnorodne gry i zabawy zespołowe uczniowie mogli lepiej poznać swoich kolegów z klasy. Warsztaty miały także na celu rozwijanie u uczniów umiejętności interpersonalnych i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami. 

DSC00224

DSC00240

DSC00310

DSC00311    

 

Odsłony: 248