REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


Pomoc dla OLKA

Fundacja Sedeka

20 września br. Nasz kolega doznał poważnej arytmii serca. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Po szeregu badań okazało się, że potrzebny jest podskórny kardiowerter defibrylator S-ICD. NFZ, Ministerstwo Zdrowia oraz szpital odmówiły sfinansowania tego sprzętu. Bez kardiowertera Olek cały czas musi przebywać w szpitalu. Dlatego rodzina próbuje zebrać pieniądze na to bardzo drogie urządzenie. Zdając sobie sprawę z ogromnych kosztów tego sprzętu - pomóżmy koledze. Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy. Pomóżmy Olkowi wrócić jak najszybciej do szkoły, aby mógł być razem z nami.

Dla ułatwienia: 
Dowolną darowiznę pieniężną można przekazać na wskazane poniżej konto Fundacji w Alior Bank SA:

Fundacja Sedeka
ul. Grzybowska 4 lok. 132
00-131 Warszawa
nr konta: 
93 2490 0005 0000 4600 7287 1845

Tytuł przelewu: 
11611-Grupa OPP-Cyjer Aleksander

Odsłony: 852