Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie z pielęgniarką położną

7 listopada 2018 r. uczennice klas I THT, I TTW, I TŻiUG Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach uczestniczyły w spotkaniu z położną p. Aliną Pielesiak. Trwająca ponad godzinę pogadanka odbyła się w gabinecie lekarza ginekologa w Poradni K w Miejskim Szpitalu w Poddębicach. Uczennice rozmawiały z położną m.in. na temat odpowiedzialnego współżycia seksualnego, współczesnej antykoncepcji, chorób przenoszonych drogą płciową oraz problemów wieku dojrzewania.    

 

Odsłony: 196