Drodzy uczniowie !!!

POMOC DLA OLKA

Włączmy się wszyscy w zbiórkę pieniędzy - szczegółyIndywidualne spotkania wychowawców klas z rodzicami odbędą się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w godz. 15.30 – 17.30. Nauczyciele/wychowawcy oczekują na Państwa w swoich klasopracowniach lub w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy!

Akcja „Rekord dla Niepodległej”

Jak wiele szkół w Polsce również Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach włączył się w akcję „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. 9 listopada 2018 r. o godzinie 11.11 podczas uroczystej akademii z okazji 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie, nauczyciele i wszyscy zebrani na sali goście odśpiewali wspólnie cztery zwrotki hymnu narodowego.

DSC00484

DSC 0414

 DSC00530

Odsłony: 193