Drodzy uczniowie!

UWAGA!
Informujemy, że od dnia 8.04.2019r. (Poniedziałek) trwa akcja protestacyjna - do odwołania (Strajk).
W szkole nie odbywają się planowe zajęcia dydaktyczne. Dyrektor natomiast zapewni opiekę młodzieży przebywającej na terenie szkoły.
Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage
Strajk jest kontynuowany.

Informacja: Na naszej stronie internetowej i fanpage'u poinformujemy wszystkich
o zawieszeniu lub zakończeniu akcji strajkowej w naszej szkole !

Akcja „Rekord dla Niepodległej”

Jak wiele szkół w Polsce również Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach włączył się w akcję „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. 9 listopada 2018 r. o godzinie 11.11 podczas uroczystej akademii z okazji 100. Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie, nauczyciele i wszyscy zebrani na sali goście odśpiewali wspólnie cztery zwrotki hymnu narodowego.

DSC00484

DSC 0414

 DSC00530

Odsłony: 617