Pilne !

Wielki sukces naszej szkoły!
Poznaliśmy wyniki XXII Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.
Technikum im. Jana Pawła II znalazło się na 18 miejscu w województwie łódzkim.


Zebrania indywidualne z rodzicami:
21.10.2019r., 18.11.2019r., 24.02.2020r., 23.03.2020r., 27.04.2020r., 25.05.2020r.
w godz. 15:30 - 17:30

Gala finałowa konkursu „Co się działo z naszymi pieniędzmi w okresie Polski Niepodległej w latach 1918-2018”

Gala finałowa konkursu „Co się działo z naszymi pieniędzmi

w okresie Polski Niepodległej w latach 1918-2018”

W dniu 11 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbyła się Gala finałowa konkursu „Co się działo z naszymi pieniędzmi w okresie Polski Niepodległej w latach 1918-2018” w ramach konkursu grantowego pod hasłem: „My Polacy - niepodlegli przedsiębiorczy” organizowanego przez NBP. Konkurs był skierowany do uczniów Technikum im. Jana Pawła II i Branżowej Szkoły I Stopnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych oraz uczniów ostatnich klas gimnazjów i szkół podstawowych powiatu poddębickiego. Konkurs dotyczył pieniądza i jego wartości, zmian ekonomicznych na przestrzeni wieku, denominacji i znanych polskich ekonomistów.

Konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy polegał na przygotowaniu prezentacji w formie plakatu, drugi - to test. Po tych etapach wyłoniono 5 najlepszych drużyn. Trzeci etap to uroczysty finał,  który miał na celu wyłonienie laureatów konkursu. Został przygotowany przez nauczycieli  ZSP w Poddębicach: p. K. Kruszyńską, p. E. Kaczmarek, p. M. Dzieran.

Nad przebiegiem konkursu i oceną czuwała komisja w składzie:

  1. P. Dorota Kubiak Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej,

Oświaty  i  Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach.

  1. Przedstawiciel BS p. Katarzyna Młynarczyk
  1. Przedstawiciel BGŻ p. Barbara Kaczmarek
  1. Nauczyciele ZSP p. K. Kruszyńska p. E. Kaczmarek

W wyniku rywalizacji drużyn komisja ustaliła następujące wyniki:

I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Kazimiera-Deki Deczyńskiego w Pęczniewie z filią w Brzegu w składzie: Alicja Bartkiewicz, Agata Bartoszek, Zuzanna Borczyk, Nina Mitroczuk, Adam Bekalarczyk. Ilość zdobytych punktów: 105, opiekun: p. Marek Filipowski.

II miejsce zajęło Gimnazjum w Poddębicach w składzie: Wiktoria Kubiak, Wiktor Kobielski, Cyntia Srogosz, Natalia Kobielska, Wiktor Szewczyk. Ilość zdobytych punktów: 100, opiekun: p. Jolanta Kurowska.

III miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Dalikowie w składzie: Gabriela Tomaszewska, Miłosz Karliński, Milena Kawuch, Dawid Piguła, Mikołaj Więckowski. Ilość uzyskanych punktów: 96, opiekun: p. Ilona Grabska.

IV miejsce zajął Zespół Szkół w Zadzimu w składzie: Julia Ciesionik, Aleksandra Ignaczak,

Magdalena Ignaczak, Zuzanna Klemczak, Julia Wożniak. Ilość uzyskanych punktów: 95,   

opiekun: p. Maciej Tomczyk.

V miejsce zajął  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach w składzie: Izabela

Matuszkiewicz, Klaudia Kończak, Kinga Danecka, Weronika Pogrzebska, Jakub Jewczak.

Ilość uzyskanych punktów: 85, opiekun: p. Bożena Kołodziejek.

Cenne nagrody oraz dyplomy dla drużyn i opiekunów wręczył p. Piotr Majer – Wicestarosta

Powiatu Poddębickiego wraz z p. dyr. Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Emilią Błaszczyk.

Dla uświetnienia uroczystości oraz w związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę uczniowie kl. I D Szkoły Podstawowej w Poddębicach oraz uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wykonali poloneza przygotowanego przez p. Ilonę Szabelę i p. Marka Błaszczyka. Galę uświetnił również występ nauczycieli i uczniów ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Uniejowie z oddziałem w Poddębicach pod kierunkiem p. Krzysztofa Kozińskiego, którzy wykonali wiązankę pieśni patriotycznych.

DSC00729 2

DSC00730

DSC00748

DSC00756

DSC00760

DSC00786

DSC00787

DSC00788

DSC00811

DSC00826

DSC00847

DSC00852

DSC00864

DSC00870

DSC00878

 

 

 

 

Odsłony: 1270