REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


W tym roku rządzą logistycy!

Zgodnie z obietnicą złożoną rok temu nasi logistycy zrobili choinkę. Jest piękna, wyjątkowa i bardzo logistyczna.

Choinka, a właściwie trzy choinki, została wykonana z palet pomalowanych na biało, które od razu kojarzą się z logistyką, transportem, paczkami… aż dojdziemy do św. Mikołaja. Każda ozdobiona jest święcącymi lampkami w kształcie bombek, pomiędzy którymi połyskują złote gwiazdki i aniołki. W ten sposób powstała od razu w szkole magiczna świąteczna atmosfera. Jak się okazuje, po raz kolejny, nasi uczniowie mają fantastyczne pomysły i potrafią też je zrealizować. Sami twórcy choinki mówią, że więcej czasu zajęło im wymyślenie tej konstrukcji niż samo jej wykonanie.

Uczniowie z klasy I kształcący się w zawodzie technik informatyk bardzo docenili twórczy wysiłek kolegów-logistyków z klasy IV, mówiąc, że choinka jest kreatywna, modernistyczna i ekologiczna.

Z wielką ciekawością czekamy na kolejne święta. Teraz czas na ekonomistów. Mają cały rokJ

20181220 101533

Odsłony: 617