Drodzy uczniowie !!!

Ferie zimowe: 9-24.02.2019r.Już za kilka dni ferie, upragniony czas wypoczynku i zabawy,
aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, czy o zgrozo! tragedii
w czasie ferii zimowych apelujemy do wszystkich o rozwagę!TARGI AKADEMICKIE 2019

15 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbyły się Targi Akademickie. Podczas targów uczniowie klas trzecich i czwartych Technikum im. Jana Pawła II w Poddębicach mogli nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół wyższych i policealnych, ale także uzyskać informacje nt. procesu rekrutacji czy życia studenckiego. Wśród wystawców znalazły się następujące uczelnie: Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Grupa Uczelni Vistula oraz Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie.        

DSC01088

DSC01092

DSC01097

 

Odsłony: 249