Drodzy uczniowie!

UWAGA!
Informujemy, że od dnia 8.04.2019r. (Poniedziałek) trwa akcja protestacyjna - do odwołania (Strajk).
W szkole nie odbywają się planowe zajęcia dydaktyczne. Dyrektor natomiast zapewni opiekę młodzieży przebywającej na terenie szkoły.
Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage
Strajk jest kontynuowany.

Informacja: Na naszej stronie internetowej i fanpage'u poinformujemy wszystkich
o zawieszeniu lub zakończeniu akcji strajkowej w naszej szkole !

TARGI AKADEMICKIE 2019

15 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach odbyły się Targi Akademickie. Podczas targów uczniowie klas trzecich i czwartych Technikum im. Jana Pawła II w Poddębicach mogli nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół wyższych i policealnych, ale także uzyskać informacje nt. procesu rekrutacji czy życia studenckiego. Wśród wystawców znalazły się następujące uczelnie: Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Grupa Uczelni Vistula oraz Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie.        

DSC01088

DSC01092

DSC01097

 

Odsłony: 504