Drodzy uczniowie!

UWAGA!
Informujemy, że od dnia 8.04.2019r. (Poniedziałek) trwa akcja protestacyjna - do odwołania (Strajk).
W szkole nie odbywają się planowe zajęcia dydaktyczne. Dyrektor natomiast zapewni opiekę młodzieży przebywającej na terenie szkoły.
Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage
Strajk jest kontynuowany.

Informacja: Na naszej stronie internetowej i fanpage'u poinformujemy wszystkich
o zawieszeniu lub zakończeniu akcji strajkowej w naszej szkole !

Akcja krwiodawstwa

16 stycznia 2019 r. odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach akcja krwiodawstwa. W akcji udział wzięli zarówno uczniowie naszej szkoły, jak również młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Poddębicach oraz osoby z terenu Powiatu Poddębickiego. Dzięki ich godnej naśladowania postawie Łódzkie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wzbogaciło się o kolejne litry krwi, które mogą uratować czyjeś życie.

 

Odsłony: 398