Drodzy uczniowie!

UWAGA!
Informujemy, że od dnia 8.04.2019r. (Poniedziałek) trwa akcja protestacyjna - do odwołania (Strajk).
W szkole nie odbywają się planowe zajęcia dydaktyczne. Dyrektor natomiast zapewni opiekę młodzieży przebywającej na terenie szkoły.
Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage
Strajk jest kontynuowany.

Informacja: Na naszej stronie internetowej i fanpage'u poinformujemy wszystkich
o zawieszeniu lub zakończeniu akcji strajkowej w naszej szkole !

Nasz Stypendysta PRM i MEN

 W dniu 13 marca odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2018/2019 w Auli Czerwonej Wydziału Prawa Uniwersytetu Łódzkiego.  Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau wspólnie z Grzegorzem Wierzchowskim  - Łódzkim Kuratorem Oświaty wręczyli dyplom uczniowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach – Marcinowi Kulczyckiemu, kształcącemu się w Technikum im. Jana Pawła II w zawodzie technik ekonomista. Marcin uzyskał  w poprzednim roku szkolnym średnią 5,41 i jest to najwyższa średnia w szkole.

- Marcin jest nie tylko bardzo dobrym uczeniem biorącym udział w wielu konkursach i olimpiadach, ale również bardzo chętnie uczestniczy w społecznym życiu szkoły. Jesteśmy dumni z takich osiągnięć naszych uczniów i serdecznie gratulujemy Marcinowi – mówi  Emilia Błaszczyk – dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach.

 Stypendia otrzymało 230 uczniów liceów i techników w woj. łódzkim.

1

3

4

5

6

Odsłony: 228