Drodzy uczniowie!

UWAGA!
Informujemy, że od dnia 8.04.2019r. (Poniedziałek) trwa akcja protestacyjna - do odwołania (Strajk).
W szkole nie odbywają się planowe zajęcia dydaktyczne. Dyrektor natomiast zapewni opiekę młodzieży przebywającej na terenie szkoły.
Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage
Strajk jest kontynuowany.

Informacja: Na naszej stronie internetowej i fanpage'u poinformujemy wszystkich
o zawieszeniu lub zakończeniu akcji strajkowej w naszej szkole !

„Ostatni przystanek”

„Ostatni przystanek” to tytuł spektaklu profilaktycznego, który 19 marca 2019 r. obejrzeli uczniowie naszej szkoły. Celem spektaklu było uświadomienie młodzieży zagrożeń wynikających z używania środków psychoaktywnych. Historia dwóch przyjaciółek pokazała dramatyczne sceny, które często niestety spotyka się w życiu. Patologiczna sytuacja rodzinna Joanny sprowadziła ją na drogę uzależnienia, a brak wiedzy nt. zagrożeń zbudował w dziewczynie pewność, że „z pociągu, którym w tej chwili jedzie, w każdej chwili może wysiąść”. Nałóg doprowadza do śmierci nastolatki, a przecież mogła tego uniknąć. W spektaklu zostały wykorzystane m.in. utwory i zdjęcia artystów, których uzależnienie także zgubiło np. Amy Winehouse, Ryszard Riedel.    

DSC01251

DSC01263

DSC01288

DSC01292

DSC01309

DSC01312

DSC01319

Odsłony: 221