REKRUTACJA!


Nabór:Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage


XI Dzień Patrona

 2 kwietnia 2019 roku obchodziliśmy jedenastą rocznicę nadania szkołom wchodzącym w skład Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Jana Pawła II. W krótkim programie słowno-muzycznym uczniowie klas: I TE, III TE i IV TE przypomnieli najważniejsze wydarzenia z życia Jana Pawła II. Od następnego roku szkolnego Dzień Patrona będzie nosił nazwę Karol Day. Nową nazwę wyłoniono w konkursie przeprowadzonym wśród uczniów naszej szkoły, a jej autorami są uczniowie klasy III TL.

DSC01518

DSC01523

DSC01554

DSC01558

Zgodnie z tradycją szkoły w tym dniu przedstawiciele całej społeczności szkolnej wraz z kadrą kierowniczą złożyli kwiaty pod popiersiem patrona.

DSC01550

Uroczystość zakończyła słodka niespodzianka nawiązująca do ulubionych kremówek Jana Pawła II.

DSC01565

DSC01568

Odsłony: 444