Drodzy uczniowie!

UWAGA!
Informujemy, że od dnia 8.04.2019r. (Poniedziałek) trwa akcja protestacyjna - do odwołania (Strajk).
W szkole nie odbywają się planowe zajęcia dydaktyczne. Dyrektor natomiast zapewni opiekę młodzieży przebywającej na terenie szkoły.
Zapraszamy na nasz oficjalny fanpage
Strajk jest kontynuowany.

Informacja: Na naszej stronie internetowej i fanpage'u poinformujemy wszystkich
o zawieszeniu lub zakończeniu akcji strajkowej w naszej szkole !

„Łączy nas krew, która ratuje życie” – akcja krwiodawstwa

Po raz kolejny w tym roku szkolnym uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach włączyli się w akcję oddania krwi zorganizowaną przez Łódzkie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Akcja oddania krwi pod hasłem „Łączy nas krew, która ratuje życie” odbyła się 3 kwietnia 2019 r. w naszej szkole, a wzięło w niej udział 20 uczniów klas drugich, trzecich i czwartych. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

DSC01577 logo pionowe

 

Odsłony: 204