Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

Pożegnanie uczniów klas maturalnych

 26 kwietnia 2019 roku odbyła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili Starosta Poddębicki – p. Małgorzata Komajda, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej – p. Danuta Pecyna oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury – p. Dorota Kubiak. W słowach skierowanych do tegorocznych maturzystów, zarówno Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk jak i Starosta Poddębicki – p. Małgorzata Komajda, gratulowały absolwentom uzyskania świadectw dojrzałości oraz życzyły sukcesów na zbliżających się egzaminach maturalnych i spełnienia marzeń związanych z wybraną ścieżką kariery zawodowej. W dalszej części uroczystości nastąpiło złożenie ślubowania przez absolwentów oraz przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas młodszych.

DSC 0779

DSC 0780

DSC 0782

DSC 0792

DSC 0796

Następnie tegoroczni maturzyści odebrali z rąk Dyrektor Szkoły i Starosty Poddębickiego nagrody i dyplomy. Nagrodę Starosty Poddębickiego za najlepsze wyniki w nauce otrzymał uczeń klasy IV TE Marcin Kulczycki. Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe za bardzo wysokie wyniki w nauce otrzymały także uczennice: z klasy IV TE – Angelika Kurcbuch, Magdalena Redlicka, Paulina Strzałka, Magdalena Zwolińska oraz z klasy IV THT – Justyna Doniak. Nagrodzono również uczniów wyróżniających się aktywną pracą na rzecz szkoły.

W kolejnej części uroczystości wszyscy uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia szkoły.

Uroczystość zakończył krótki program słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich technikum i branżowej szkoły I stopnia, podczas którego tegoroczni absolwenci otrzymali od młodszych koleżanek i kolegów drobne upominki – breloczki w kształcie czterolistnej koniczyny – symbolu szczęścia.

DSC 0804

DSC 0811

DSC 0815

DSC 0823

DSC 0832

DSC 0844

DSC 0846

DSC 0887

DSC 0892

Serdecznie gratulujemy tegorocznym absolwentom i życzymy sukcesów podczas egzaminów maturalnych.

Odsłony: 1139

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy