Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

O Konstytucji 3 Maja

30 kwietnia 2019 r. świętowaliśmy w naszej szkole 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji podjęto szereg działań mających na celu upamiętnienie tego wydarzenia. Został przygotowany scenariusz lekcji do dyspozycji wychowawcy dotyczący historii naszego państwa, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki Konstytucji 3 Maja i związanych z nią wydarzeń historycznych. W szkolnym radiowęźle kilkukrotnie wyemitowane zostały mazurki i inne utwory okolicznościowe. Została również przygotowana ekspozycja dotycząca postanowień konstytucji, postaci historycznych z nią związanych oraz wpływu, jaki wywarła ona na państwo polskie. 

20190430 104844 

Odsłony: 718

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy