Oferta edukacyjna 2020/2021 (na skróty)

ZAPLANUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ ZAWODOWĄ

Technikum
Branżowa Szkoła I Stopnia
  • blacharz samochodowy, stolarz, cukiernik, murarz-tynkarz mechanik-monter maszyn i urządzeń lakiernik samochodowy, kucharz, elektromechanik elektryk, fotograf
    monter sieci i instalacji sanitarnych
    mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer
  • i inne (kliknij - zobacz wszystkie)
Najbliższy termin rekrutacji

Internat przy ZSP w Poddębicach

O Konstytucji 3 Maja

30 kwietnia 2019 r. świętowaliśmy w naszej szkole 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji podjęto szereg działań mających na celu upamiętnienie tego wydarzenia. Został przygotowany scenariusz lekcji do dyspozycji wychowawcy dotyczący historii naszego państwa, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki Konstytucji 3 Maja i związanych z nią wydarzeń historycznych. W szkolnym radiowęźle kilkukrotnie wyemitowane zostały mazurki i inne utwory okolicznościowe. Została również przygotowana ekspozycja dotycząca postanowień konstytucji, postaci historycznych z nią związanych oraz wpływu, jaki wywarła ona na państwo polskie. 

20190430 104844 

Odsłony: 647