Pilne !

Rekrutacja 2020




Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

1. Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

2. Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021

Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo

 Drodzy Rodzice,

zapewnienie bezpieczeństwa naszym dzieciom to jedno z podstawowych zadań, z jakimi zmagamy się każdego dnia. Wokół nas pojawia się coraz więcej sytuacji, które mogą nas zaniepokoić. Chcemy Państwu przypomnieć, na co należy zwrócić szczególną uwagę oraz gdzie można szukać pomocy w trudnej sytuacji.

Jako rodzice mają Państwo prawo wiedzieć, z kim i gdzie dziecko spędza czas wolny. Po raz kolejny zachęcamy do częstego kontaktowania się z wychowawcą, by monitorować na bieżąco sytuację dziecka w szkole. Niezwykle ważne jest, aby Państwo obserwowali swoje dziecko pod kątem przemocy fizycznej oraz łamania prawa. Pomocne na pewno są jak najczęstsze rozmowy z dziećmi, na które niekiedy brakuje czasu.

Jako rodzice powinni Państwo zwracać szczególną uwagę przede wszystkim na zmiany w zachowaniu i wyglądzie dziecka oraz ilość godzin opuszczonych w szkole i oceny, jakie dziecko uzyskuje na bieżąco w szkole. Z pewnością mogą Państwo w domu zaobserwować, czy dziecko stosuje jakieś używki, posiada niekupione przez Państwa przedmioty.

Nasza szkoła jest bezpieczną placówką. Mamy monitoring, nauczyciele pełnią dyżury podczas przerw międzylekcyjnych, realizujemy program wychowawczo-profilaktyczny.

W szkole obowiązują Procedury bezpieczeństwa, które w przejrzysty sposób określają zasady postępowania w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

Drogi Rodzicu!

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, podejmując w szkole działania wychowawcze i profilaktyczne utworzyliśmy Anonimową skrzynkę na sygnały. Znajdziesz ją w bibliotece szkolnej, przy wejściu po prawej stronie.

Przypominamy nasze dane teleadresowe, jeśli chcieliby Państwo skontaktować się z nami:

tel: 43 678-31-13

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odsłony: 513