Oferta edukacyjna 2020/2021 (na skróty)

ZAPLANUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ ZAWODOWĄ

Technikum
Branżowa Szkoła I Stopnia
  • blacharz samochodowy, stolarz, cukiernik, murarz-tynkarz mechanik-monter maszyn i urządzeń lakiernik samochodowy, kucharz, elektromechanik elektryk, fotograf
    monter sieci i instalacji sanitarnych
    mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer
  • i inne (kliknij - zobacz wszystkie)
Najbliższy termin rekrutacji

Internat przy ZSP w Poddębicach

Ślubowanie klas pierwszych

 kocinada2019 1

To już tradycja naszej szkoły. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych podczas uroczystości ślubowania, która odbyła się 2 października 2019 roku. Przewodniczący klas pierwszych złożyli ślubowanie. Po oficjalnej części uroczystości klasy pierwsze przedstawiły przygotowane przez siebie krótkie prezentacje. Wszystkie klasy podeszły do tego zadania profesjonalnie. Zabawa zakończyła się wręczeniem dyplomów.

kocinada2019 2

Odsłony: 549