Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

"Szkoła pamięta" !

 W ramach akcji „Szkoła pamięta” młodzież wraz z nauczycielami porządkowała i odwiedzała groby osób zasłużonych oraz lokalne miejsca pamięci.  Na cmentarzu parafialnym w Poddębicach znajduje się mogiła powstańców z 1863 roku, a w centrum miasta obelisk upamiętniający ofiary II wojny światowej.

Resized 20191029 125445 9230 3

 Młodzież złożyła wiązanki  i zapaliła znicze, które świadczą o pamięci i wdzięczności młodego pokolenia dla ich przodków. Wyjściu towarzyszyła zaduma i refleksja. Była to ważna lekcja wychowania obywatelskiego i patriotycznego. Poprzez wspólne działania staramy się uczyć okazywania szacunku osobom, które od nas odeszły, pokazujemy jak ważne jest zachowanie o nich pamięci.

Resized 20191029 125859 8077 3

Odsłony: 599

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy