Oferta edukacyjna 2020/2021 (na skróty)

ZAPLANUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ ZAWODOWĄ

Technikum
Branżowa Szkoła I Stopnia
  • blacharz samochodowy, stolarz, cukiernik, murarz-tynkarz mechanik-monter maszyn i urządzeń lakiernik samochodowy, kucharz, elektromechanik elektryk, fotograf
    monter sieci i instalacji sanitarnych
    mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer
  • i inne (kliknij - zobacz wszystkie)
Najbliższy termin rekrutacji

Internat przy ZSP w Poddębicach

"Szkoła pamięta" !

 W ramach akcji „Szkoła pamięta” młodzież wraz z nauczycielami porządkowała i odwiedzała groby osób zasłużonych oraz lokalne miejsca pamięci.  Na cmentarzu parafialnym w Poddębicach znajduje się mogiła powstańców z 1863 roku, a w centrum miasta obelisk upamiętniający ofiary II wojny światowej.

Resized 20191029 125445 9230 3

 Młodzież złożyła wiązanki  i zapaliła znicze, które świadczą o pamięci i wdzięczności młodego pokolenia dla ich przodków. Wyjściu towarzyszyła zaduma i refleksja. Była to ważna lekcja wychowania obywatelskiego i patriotycznego. Poprzez wspólne działania staramy się uczyć okazywania szacunku osobom, które od nas odeszły, pokazujemy jak ważne jest zachowanie o nich pamięci.

Resized 20191029 125859 8077 3

Odsłony: 472