Pilne !

Rekrutacja 2020
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

1. Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

2. Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021

XII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

 Uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk wzięli udział w XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W tej edycji Olimpiada była testem on-line. Etap szkolny w naszej szkole  odbył się 23 października 2019 roku o godzinie 1100. Test pierwszego  etapu został przeprowadzony w całości on-line. Test można było rozwiązywać na komputerze lub urządzeniu mobilnym – tablecie lub smartfonie. W czasie olimpiady uczniowie rozwiązywali trudne zadania z zakresu magazynowania, produkcji, dystrybucji i transportu. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy zakwalifikowania się do następnego etapu olimpiady.

Odsłony: 218