Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

Ślubowanie klas pierwszych

Jedną z najważniejszych i najpiękniejszych tradycji naszej szkoły jest ślubowanie klas pierwszych.

30 września 2016 r. po raz kolejny przyjęliśmy do naszego grona nowych pierwszaków uczących się w sześciu klasach: I TE+THT (technik ekonomista i technik hotelarstwa), I TI (technik informatyk), I TL (technik logistyk), I TTW+TŻiUG (technik turystyki wiejskiej i technik żywienia i usług gastronomicznych) a także I A i I B, czyli dwie wielozawodowe klasy zasadniczej szkoły zawodowej.

2

Uroczystość rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem hymnu, po czym Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk serdecznie powitała wszystkich uczniów, jednocześnie składając im życzenia wielu  sukcesów w nowej szkole.

3

Najważniejszym punktem było uroczyste ślubowanie złożone na sztandar szkoły przez przewodniczących klas pierwszych poprowadzone przez Kierownika szkolenia praktycznego – p.  Wiesława Jasiaka.

4

W  drugiej części spotkania odbył się konkurs dla klas pierwszych, gdzie uczniowie startowali w kilku konkurencjach, które pozwoliły nam na odkrycie wśród nich wielu artystycznych talentów – zarówno tanecznych, wokalnych jak i plastycznych. Na uczniów czekały następujące zadania: kreatywna prezentacja klasy, „wymruczenie” fragmentu wybranej przez siebie piosenki oraz pokolorowanie przez przewodniczących klas twarzy swoich kolegów i koleżanek. Zwycięzcami okazały się wszystkie klasy pierwsze. W nagrodę otrzymały burzę oklasków oraz pamiątkowe dyplomy uprawniające do dnia bez pytania.

5

Na zakończenie uroczystości Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk wręczyła dodatkowe „bony na dzień bez pytania” uczniom, którzy wzięli udział w krótkich quizach podczas wyjazdów promocyjnych naszej szkoły do poszczególnych gimnazjów, które odbyły się w maju tego roku.

6

 

Życzymy naszym pierwszakom sukcesów w nauce i pięknych dni spędzonych w naszej szkole. 

7

Odsłony: 3985

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy