Oferta edukacyjna 2020/2021 (na skróty)

ZAPLANUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ ZAWODOWĄ

Technikum
Branżowa Szkoła I Stopnia
  • blacharz samochodowy, stolarz, cukiernik, murarz-tynkarz mechanik-monter maszyn i urządzeń lakiernik samochodowy, kucharz, elektromechanik elektryk, fotograf
    monter sieci i instalacji sanitarnych
    mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer
  • i inne (kliknij - zobacz wszystkie)
Najbliższy termin rekrutacji

Internat przy ZSP w Poddębicach

Andrzejki 2019

 29 listopada 2019r. zorganizowano w naszej szkole Andrzejki. Podczas długiej przerwy wszyscy uczniowie za dowolną opłatą mogli skosztować  ciasta, do których załączono karteczki z andrzejkowymi przysłowiami. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostały przekazane na pomoc dla JAKUBA- chłopca, który urodził się z ciężką, wrodzoną wadą serca po postacią hipoplazji lewej komory serca . 

Degustacji słodkości towarzyszyły również różnorodne wróżby andrzejkowe.

Odsłony: 214