Oferta edukacyjna 2020/2021 (na skróty)

ZAPLANUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ ZAWODOWĄ

Technikum
Branżowa Szkoła I Stopnia
  • blacharz samochodowy, stolarz, cukiernik, murarz-tynkarz mechanik-monter maszyn i urządzeń lakiernik samochodowy, kucharz, elektromechanik elektryk, fotograf
    monter sieci i instalacji sanitarnych
    mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer
  • i inne (kliknij - zobacz wszystkie)
Najbliższy termin rekrutacji

Internat przy ZSP w Poddębicach

Lekcja o atomie

 Dnia 21 listopada 2019 roku odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych „Lekcja o atomie” w ramach  kolejnej edycji programu Ministerstwa Energii.  Zajęcia poprowadził pan Piotr Szajerski. Głównym celem zajęć było przekazanie podstawowych informacji dotyczących źródeł energii elektrycznej, energetyki jądrowej oraz promieniowania jonizującego i konsekwencji jego wykorzystania.

20191121 100942 size

Odsłony: 163