Pilne !

Rekrutacja 2020
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

1. Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

2. Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021

Rajd rowerowy 2016

Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie ZSP w Poddębicach ponownie wzięli udział w Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP i Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli.

IX Wojewódzki Rajd Rowerowy OHP pod hasłem „Szlakiem Miejsc Pamięci Ofiar II Wojny Światowej” odbył się 09.09.2016 r. Celem rajdu było zapoznanie młodzieży z miejscami upamiętniającymi walki narodowo-wyzwoleńcze, oddanie hołdu i czci pomordowanym Polakom za wolność Ojczyzny, a także zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzania czasu wolnego. Oprócz akcentów patriotycznych uczniowie mieli także możliwość poznania walorów turystyczno-krajoznawczych naszego województwa.

IMG 20160909 143237

Uczestnicy rajdu mieli do pokonania trasę o długości około 30 km, która przebiegała malowniczymi drogami powiatu zduńskowolskiego i łaskiego. Zakończenie rajdu rowerowego odbyło się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Na Wyspie” w Młodawinie Górnym, gdzie przy ognisku uczestnicy rajdu odpoczywali po trudach pokonanej trasy. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji oraz poczęstunek. Były również konkursy zręcznościowe oraz quizy z nagrodami, w których czołowe miejsca zajęli uczniowie naszej szkoły: II miejsce Ewelina Palpuchowska (kl. III TE) w Boccia oraz III miejsce Dominik Ratajczyk (kl. IV TE) w quizie historycznym. Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Odsłony: 2360