Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

Studenckie Koło Naukowe Uni-Logistic z wizytą w naszej szkole

 9 grudnia 2019 r. gościliśmy w naszej szkole studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Uczniowie klas III i IV kształcący się w zawodzie technik logistyk uczestniczyli w wykładzie nt. „Technologie i systemy przepływu zasobów i informacji wykorzystywane w jednostkach organizacyjnych", który poprowadzili członkowie Studenckiego Koła Naukowego Uni-Logistic. Uczniowie zdobytą wiedzę będą z pewnością mogli wykorzystać na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie, do którego przystąpią w bieżącym roku szkolnym. Zajęcia odbyły się w ramach patronatu Wydziału Zarządzania UŁ nad nauką w naszej szkole w zawodach: technik logistyk i technik ekonomista.

IMG 20191209 095531 size

Odsłony: 361

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy