Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

 19 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkich zebranych powitała Dyrektor Szkoły – p. Emilia Błaszczyk, która złożyła uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły serdeczne życzenia bożonarodzeniowe.

Pani Dyrektor zwróciła uwagę na  przepiękne aranżacje stołów świątecznych, które zostały  przygotowane przez uczniów Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych pod opieką p. Anety Stefańskiej i p. Wioletty Jasiak.

Następnie uczniowie  zaprezentowali program słowno – muzyczny oraz odśpiewali tradycyjne polskie kolędy i świąteczne utwory.

Na zakończenie spotkania wręczono nagrody zwycięzcom tegorocznego konkursu z języka angielskiego i z języka niemieckiego.

Nadesłano do szkoły wiele pięknych pocztówek świątecznych, za które wszystkim serdecznie dziękujemy

Odsłony: 304

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy