Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

„Look good, feel better” - warsztaty zdrowia i urody z WSIIZ

 20 lutego 2020 r. uczniowie klas IV oraz II i III kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wzięli udział w warsztatach zdrowia i urody „Look good, feel better”, które poprowadzili przedstawiciele Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Na specjalnie przygotowanych stoiskach tematycznych czekały na uczestników spotkania ciekawe zadania praktyczne. Uczniowie mogli m.in. samodzielnie przygotować różnorodne napoje izotoniczne oraz „aromatyczne” i „kolorowe” serki o dowolnym smaku i barwie, a tym samym przekonać się, czym są i jak działają barwniki oraz jak dodatki do żywności wpływają na nasze zdrowie?

20200220 112149 size

Koło wiedzy o pielęgnacji zdrowia i urody to zabawa, która w ciekawy i wesoły sposób pozwoliła naszym uczniom na sprawdzenie stanu swojej wiedzy na temat racjonalnego żywienia. Na tych, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania czekały drobne upominki.   

Podczas spotkania uczniowie zapoznali się także z bogatą ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.   

DSC 0104 size

Odsłony: 417

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy