Oferta edukacyjna 2020/2021 (na skróty)

ZAPLANUJ SWOJĄ ŚCIEŻKĘ ZAWODOWĄ

Technikum
Branżowa Szkoła I Stopnia
  • blacharz samochodowy, stolarz, cukiernik, murarz-tynkarz mechanik-monter maszyn i urządzeń lakiernik samochodowy, kucharz, elektromechanik elektryk, fotograf
    monter sieci i instalacji sanitarnych
    mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer
  • i inne (kliknij - zobacz wszystkie)
Najbliższy termin rekrutacji

Internat przy ZSP w Poddębicach

Stypendium PRM

 W dniu 18.02.2020r. w auli im. prof. Wacława Szuberta na Uniwersytecie Łódzkim odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Dyplomy wręczali wicewojewoda łódzki Karol Młynarczyk i łódzki kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski. Stypendium przyznaje się uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole. W tym roku za najwyższą średnią (5,28) w szkole otrzymała Kamila Lisiecka uczennica klasy czwartej technikum w zawodzie technik hotelarstwa.

IMG 20200218 120730 size

Odsłony: 342