Pilne ...

Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl

Ogłoszenie o zamówieniu

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach (Zamawiający)zaprasza do złożenia oferty w ramach zamówienia pod nazwą:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach (Zamawiający)zaprasza do złożenia oferty w ramach zamówienia pod nazwą:świadczenie usługi hotelarskiej i gastronomicznej w tym realizację zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników mobilności międzynarodowej finansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, którego beneficjentem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i na której zlecenie działa Zamawiający w Nea Mesangala, 400 07, Grecja.

 

Pobierz: Ogloszenie o zamówieniu (.pdf)

Odsłony: 438

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy