VI edycja OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMIADY SPEDYCJNO – LOGISTYCZNEJ

 VI edycja OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMIADY SPEDYCJNO – LOGISTYCZNEJ

organizowana przez Uniwersytet Gdański

W dniu 19 listopada o godzinie 11:00 siedemnaścioro  uczniów z klas II, III i IV Technikum Logistycznego przystąpiło do pierwszego etapu VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zorganizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego odbywającej się pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Główne cele Olimpiady to:

  • zainteresowanie uczniów szkół ponadpodstawowych problematyką spedycyjną i logistyczną, - upowszechnienie wiedzy i umiejętności oraz wykształcenie kompetencji społecznych w zakresie transportu, spedycji i logistyki,
  • poszerzanie nauczanych treści ponad podstawy programowe kształcenia w zawodzie technika spedytora, technika logistyka, technika eksploatacji portów i terminali oraz magazyniera-logistyka.

W czasie olimpiady uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu magazynowania, produkcji, dystrybucji i transportu. Wyniki I etapu olimpiady będą znane 03.12.2021. Trzymamy za Naszych uczniów mocno kciuki.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy zakwalifikowania się do następnego etapu olimpiady.

IMG20211119110421

IMG20211119110413

Odsłony: 761

Nawigacja

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy