Pilne !

Rekrutacja 2020
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

1. Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

2. Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021

Akcja "Sprzątanie Świata" 2016

20 września 2016 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach po raz kolejny wzięli czynny udział w akcji „Sprzątanie Świata”. 

Uprzątnięty został teren parku, okolice internatu, szkoły, okolice ul. Zielonej oraz pobliskiego lasu. Akcję „Sprzątanie Świata” poprzedziły krótkie prelekcje nauczycieli – opiekunów nt. zasad segregacji śmieci. Uczniowie jak zawsze wykazali się dużym zaangażowaniem i rzetelnie wykonali swoje zadanie.

Akcja „Sprzątanie Świata” odbyła się w tym roku już po raz 23. i przebiegała pod hasłem „Podaj dalej… - drugie życie odpadów”. Głównym przesłaniem tegorocznej akcji było: promowanie poszanowania zasobów i efektywnej segregacji; unikanie odpadów; uświadomienie Polaków o ich wpływie na środowisko i ilość wytwarzanych odpadów podczas codziennych czynności.  

Odsłony: 2774