Pilne ...

Drodzy uczniowie

Od 26 października lekcje odbywają się w trybie zdalnym.
Uwaga Rodzice! - Zebranie z rodzicami odwołane. Z wychowawcami można kontaktować się telefonicznie w godz. 15.30 – 17.30.
Uwaga uczniowie klas Branżowej Szkoły I stopnia! - Turnusy zawodowe odbywać się będą w formie zdalnej. Szczegóły u wychowawców.
Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl
Uczniowie, którzy nie pamiętają hasła prosimy o wykorzystanie modułu resetowania hasła: e-nauka.zsppoddebice.pl/login/forgot_password.php
Logując się do platformy jako login wpisujemy: imie.nazwisko (bez polskich znaków).

W dniach 20-22 września 2016 r. uczniowie ZSP w Poddębicach zwiedzili „Muzeum na kółkach”, czyli podróżującą po Polsce wystawę edukacyjną przedstawiającą historię i kulturę Żydów polskich.

Celem projektu jest szerzenie wiedzy o niemal 1000-letnim współistnieniu kultury polskiej i żydowskiej, a także wspieranie lokalnych inicjatyw dotyczących dialogu polsko-żydowskiego i ochrony dziedzictwa żydowskiego.

 DSC7936

Zwiedzając pawilon „Muzeum na kółkach” uczniowie mogli zapoznać się z historią społeczności żydowskiej, która w okresie międzywojennym licznie zamieszkiwała na terenie Poddębic.

 DSC7938

W Poddębickim Domu Kultury i Sportu uczniowie zwiedzili także wystawę pt. „Z narażeniem życia – Polacy ratujący Żydów podczas zagłady”.

 DSC7941

 DSC7945

Odsłony: 3039

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy