GRAFIK ZAJĘĆ ODBYWAJĄCYCH SIĘ W FERIE ZIMOWE

PONIEDZIAŁEK-02.02.2015

Warsztaty organizacyjne
grupa 2

Elżbieta Kaczmarek

11.00-12.30

203

CZWARTEK-05.02.2015

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

11.20-13.00

06

Zajęcia pozalekcyjne
z fizyki

Anna Drynkowska

10.00-11.30

11.40-13.10

202

Kreatywny
i przedsiębiorczy pracownik

Monika Tybura

9.00-9.45
9.50-11.20

301

PIĄTEK-06.02.2015

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

11.20-13.00

06

Kreatywny
i przedsiębiorczy pracownik

Monika Tybura

9.00-9.45
9.50-11.20

301

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 2

Bożena Jakubek

10.00-11.30
11.40-13.10

201

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

13.20-14.50

201

WTOREK-10.02.2015

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

9.00-9.45

06

Kreatywny
i przedsiębiorczy pracownik

Monika Tybura

12.00-13.30

301

ŚRODA- 11.02.2015

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 1

Agnieszka Pamfil

11.00-12.30
12.40-15.10

205

Obsługa programów magazynowych

Magdalena Dzieran

10.30-12.45

109

 

ZAWODOWE MULTIMEDIALNE CENTRUM BIBLIOTECZNE

DZIEŃ TYGODNIA

OPIEKUN

GODZ

SALA

Poniedziałek

02.02.2015

Joanna Wilmańska

8-16

210

Wtorek

03.02.2015

Joanna Wilmańska

8-16

210

Środa

04.02.2015

Joanna Wilmańska

8-16

210

Czwartek

05.02.2015

Joanna Wilmańska

9-14

210

Piątek

06.02.2015

Joanna Wilmańska

9-14

210

Poniedziałek

09.02.2015

Joanna Wilmańska

8-16

210

Wtorek

10.02.2015

Joanna Wilmańska

8-16

210

Środa

11.02.2015

Łukasz Kosecki

8-16

210

Czwartek

12.02.2015

Łukasz Kosecki

8-16

210

Piątek

13.02.2015

Łukasz Kosecki

8-16

210

 

GRAFIK WAŻNY OD 07.01.2015

PONIEDZIAŁEK

Zajęcia pozalekcyjne
z biologii

Beata Michalska

8.00-8.45
15.15-16.00

307

Kuchnie regionalne grupa 1

Wioletta Jasiak

7.15-9.30
co II tydzień

03/04

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 2

Jacek Mikołajczyk

15.15-16.00

205/305

WTOREK

Zajęcia z języka angielskiego
grupa 1

Dorota Kot- Popłonikowska

13.30-15.00

302

Kuchnie regionalne grupa 2

Barbara Kosecka

16.55-19.55

03/04

Zajęcia pozalekcyjne
z fizyki

Anna Drynkowska

14.20-15.50

202

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 1

Katarzyna Rogowska

14.15-15.45
15.50-16.35

203

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

13.30-15.45

201

Zajęcia z języka niemieckiego

Wioletta Jendrzejczak

11.40-12.25

12.35-13.20

13.30-14.15

204/302

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 2

Magdalena Rokoszewska

8.00-8.45
8.50-8.45

203

ŚRODA

Hotelarstwo
w regionie

Alicja Michalak

14.25-15.10

06/sala w internacie

Zajęcia pozalekcyjne
z chemii

Beata Michalska

8.00-8.45
14.20-15.05

202

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

8.00-8.45

301

Warsztaty organizacyjne
grupa 1

Joanna Leśniak

16.30-18.00

203

Warsztaty organizacyjne
grupa 2

Elżbieta Kaczmarek

8.50-9.35
14.25-15.10

203/05

Obsługa programów magazynowych

Magdalena Dzieran

13.30-15.00

103/109/209

Zajęcia pozalekcyjne
z matematyki

Beata Kaźmierczak

14.25-15.55

208

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 1

Agnieszka Pamfil

7.15-8.45

205

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 2

Bożena Jakubek

13.30-15.45

201

CZWARTEK

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

15.15-16.00

301

Public relations

Beata Biernasiak

13.30-15.00

103/210/108

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

PIĄTEK

Zajęcia z języka angielskiego
grupa 2

Elena Malczuk

7.15-8.45

302

Obsługa programów finansowych

Krystyna Kruszyńska

13.30-15.00

203

Kreatywny
i przedsiębiorczy pracownik

Monika Tybura

14.25-15.10
15.15-16.45

05/303

Hotelarstwo
w regionie

Alicja Michalak

12.35-13.20

06/sala w internacie

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

7.10-7.55

201

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

 

Planowany termin zajęć na styczeń 2015

Zawodowe Multimedialne Centrum Biblioteczne

DZIEŃ TYGODNIA

OPIEKUN

GODZ

SALA

Środa

07.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

08.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Piątek

09.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Poniedziałek

12.01.2015

Joanna Wilmańska

7-17

210

Wtorek

13.01.2015

Joanna Wilmańska

7-17

210

Środa

14.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

15.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Piątek

16.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Poniedziałek

19.01.2015

Joanna Wilmańska

7-17

210

Wtorek

20.01.2015

Joanna Wilmańska

7-17

210

Środa

21.01.2015

Joanna Wilmańska

7-17

210

Czwartek

22.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Piątek

23.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Poniedziałek

26.01.2015

Joanna Wilmańska

7-17

210

Wtorek

27.01.2015

Joanna Wilmańska

7-17

210

Środa

28.01.2015

Joanna Wilmańska

7-17

210

Czwartek

29.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

Piątek

30.01.2015

Łukasz Kosecki

7-17

210

 

SZKOLNY OŚRODEK KARIERY

PONIEDZIAŁEK

7.35-10.40
10.40-15.40

Elżbieta Madajska
Magdalena Skubiszewska

203
203

WTOREK

9.40-11.35

Elżbieta Madajska

203

ŚRODA

12-35-14.05

Magdalena Skubiszewska

203

CZWARTEK

9.05-11.35
13.30-15.30

Elżbieta Madajska
Magdalena Skubiszewska

203

PIĄTEK

8.00-8.45
10.50-11.35

Magdalena Skubiszewska

203

GRAFIK WAŻNY OD 28.10.2014

PONIEDZIAŁEK

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 2

Bożena Jakubek

7.10-7.55

201

Zajęcia pozalekcyjne
z biologii

Beata Michalska

8.00-8.45
15.15-16.00

307

Warsztaty organizacyjne
grupa 2

Elżbieta Kaczmarek

8.00-8.45

203/05

Kuchnie regionalne grupa 1

Wioletta Jasiak

7.15-9.30
co II tydzień

03/04

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 2

Jacek Mikołajczyk

15.15-16.00

205/305

WTOREK

Zajęcia z języka angielskiego
grupa 1

Dorota Kot- Popłonikowska

13.30-15.00

302

Kuchnie regionalne grupa 2

Barbara Kosecka

16.55-19.55

03/04

Zajęcia pozalekcyjne
z fizyki

Anna Drynkowska

14.20-15.50

202

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 1

Katarzyna Rogowska

14.15-15.00

203

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

13.30-15.45
co drugi tydzień

201

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 2

Bożena Jakubek

13.30-15.45
co drugi tydzień

201

Zajęcia z języka niemieckiego

Wioletta Jendrzejczak

11.40-12.25

12.35-13.20

13.30-14.15

204/302

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

ŚRODA

Hotelarstwo
w regionie

Alicja Michalak

14.25-15.10

06/sala w internacie

Zajęcia pozalekcyjne
z chemii

Beata Michalska

8.00-9.30

202

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

8.00-8.45

301

Warsztaty organizacyjne
grupa 1

Joanna Leśniak

16.30-18.00

203

Warsztaty organizacyjne
grupa 2

Elżbieta Kaczmarek

14.25-15.10

203/05

Obsługa programów magazynowych

Magdalena Dzieran

13.30-15.00

103/109/209

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 2

Magdalena Rokoszewska

9.45-10.30
10.50-11.35

203

Zajęcia pozalekcyjne
z matematyki

Beata Kaźmierczak

14.25-15.55

208

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 1

Agnieszka Pamfil

7.15-8.45

205

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

CZWARTEK

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

15.15-16.00

301

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 1

Katarzyna Rogowska

8.00-8.45

203

Public relations

Beata Biernasiak

13.30-15.00

103/210/108

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

PIĄTEK

Zajęcia z języka angielskiego
grupa 2

Elena Malczuk

7.15-8.45

302

Obsługa programów finansowych

Krystyna Kruszyńska

13.30-15.00

203

Kreatywny
i przedsiębiorczy pracownik

Monika Tybura

14.25-15.10
15.15-16.45

05/303

Hotelarstwo
w regionie

Alicja Michalak

12.35-13.20

06/sala w internacie

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

7.10-7.55

201

MULTIMEDIALNE CENTRUM BIBLIOTECZNE

DZIEŃ TYGODNIA

OPIEKUN

GODZ

SALA

Środa

01.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

02.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

03.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

06.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

07.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

08.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

09.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

10.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

13.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

14.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

15.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

16.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

17.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

20.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

21.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

22.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Czwartek

23.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

24.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

27.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

28.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

29.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

30.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

31.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

SZKOLNY OŚRODEK KARIERY

PONIEDZIAŁEK

7.35-10.40
10.40-15.40

Elżbieta Madajska
Magdalena Skubiszewska

203
203

WTOREK

9.40-11.35

Elżbieta Madajska

203

ŚRODA

12-35-14.05

Magdalena Skubiszewska

203

CZWARTEK

9.05-11.35
13.30-15.30

Elżbieta Madajska
Magdalena Skubiszewska

203

PIĄTEK

8.00-8.45
10.50-11.35

Magdalena Skubiszewska

203

GRAFIK WAŻNY OD 02.11.2014

PONIEDZIAŁEK

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 2

Bożena Jakubek

7.10-7.55

201

Zajęcia pozalekcyjne
z biologii

Beata Michalska

8.00-8.45
15.15-16.00

307

Warsztaty organizacyjne
grupa 2

Elżbieta Kaczmarek

8.00-8.45

203/05

Kuchnie regionalne grupa 1

Wioletta Jasiak

7.15-9.30
co II tydzień

03/04

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 2

Jacek Mikołajczyk

15.15-16.00

205/305

 

WTOREK

Zajęcia z języka angielskiego
grupa 1

Dorota Kot- Popłonikowska

13.30-15.00

302

Kuchnie regionalne grupa 2

Barbara Kosecka

16.55-19.55

03/04

Zajęcia pozalekcyjne
z fizyki

Anna Drynkowska

14.20-15.50

202

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 1

Katarzyna Rogowska

14.15-15.00

203

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

13.30-15.45
co drugi tydzień

201

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 2

Bożena Jakubek

13.30-15.45
co drugi tydzień

201

Zajęcia z języka niemieckiego

Wioletta Jendrzejczak

11.40-12.25

12.35-13.20

13.30-14.15

204/302

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

 

ŚRODA

Hotelarstwo
w regionie

Alicja Michalak

14.25-15.10

06/sala w internacie

Zajęcia pozalekcyjne
z chemii

Beata Michalska

8.00-9.30

202

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

8.00-8.45

301

Warsztaty organizacyjne
grupa 1

Joanna Leśniak

16.30-18.00

203

Warsztaty organizacyjne
grupa 2

Elżbieta Kaczmarek

14.25-15.10

203/05

Obsługa programów magazynowych

Magdalena Dzieran

13.30-15.00

103/109/209

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 2

Magdalena Rokoszewska

9.45-10.30
10.50-11.35

203

Zajęcia pozalekcyjne
z matematyki

Beata Kaźmierczak

14.25-15.55

208

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 1

Agnieszka Pamfil

7.15-8.45

205

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

 

CZWARTEK

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

15.15-16.00

301

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 1

Katarzyna Rogowska

8.00-8.45

203

Public relations

Beata Biernasiak

13.30-15.00

103/210/108

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

 

PIĄTEK

Zajęcia z języka angielskiego
grupa 2

Elena Malczuk

7.15-8.45

302

Obsługa programów finansowych

Krystyna Kruszyńska

13.30-15.00

203

Kreatywny
i przedsiębiorczy pracownik

Monika Tybura

14.25-15.10
15.15-16.45

05/303

Hotelarstwo
w regionie

Alicja Michalak

12.35-13.20

06/sala w internacie

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

7.10-7.55

201

 

MULTIMEDIALNE CENTRUM BIBLIOTECZNE

DZIEŃ TYGODNIA

OPIEKUN

GODZ

SALA

Poniedziałek

03.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

04.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

05.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

06.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

07.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

10.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

12.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

13.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

14.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

17.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

18.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

19.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

20.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

21.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

24.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

25.11.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

26.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Czwartek

27.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

28.11.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

 

SZKOLNY OŚRODEK KARIERY

PONIEDZIAŁEK

7.35-10.40
10.40-15.40

Elżbieta Madajska
Magdalena Skubiszewska

203
203

WTOREK

9.40-11.35

Elżbieta Madajska

203

ŚRODA

12-35-14.05

Magdalena Skubiszewska

203

CZWARTEK

9.05-11.35
13.30-15.30

Elżbieta Madajska
Magdalena Skubiszewska

203

PIĄTEK

8.00-8.45
10.50-11.35

Magdalena Skubiszewska

203

GRAFIK WAŻNY OD 23.10.2014

PONIEDZIAŁEK

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 2

Bożena Jakubek

7.10-7.55

201

Zajęcia pozalekcyjne
z biologii

Beata Michalska

8.00-8.45
15.15-16.00

307

Warsztaty organizacyjne
grupa 2

Elżbieta Kaczmarek

8.00-8.45

203/05

Kuchnie regionalne grupa 1

Wioletta Jasiak

7.15-9.30
co II tydzień

03/04

 

WTOREK

Zajęcia z języka angielskiego
grupa 1

Dorota Kot- Popłonikowska

13.30-15.00

302

Kuchnie regionalne grupa 2

Barbara Kosecka

16.55-19.55

03/04

Zajęcia pozalekcyjne
z fizyki

Anna Drynkowska

14.20-15.50

202

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 1

Katarzyna Rogowska

14.15-15.00

203

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

13.30-15.45
co drugi tydzień

201

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 2

Bożena Jakubek

13.30-15.45
co drugi tydzień

201

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 2

Jacek Mikołajczyk

15.15-16.00

205

Zajęcia z języka niemieckiego

Wioletta Jendrzejczak

11.40-12.25

12.35-13.20

13.30-14.15

204/302

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

 

ŚRODA

Hotelarstwo
w regionie

Alicja Michalak

14.25-15.10

06/sala w internacie

Zajęcia pozalekcyjne
z chemii

Beata Michalska

8.00-9.30

202

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

8.00-8.45

301

Warsztaty organizacyjne
grupa 1

Joanna Leśniak

16.30-18.00

203

Warsztaty organizacyjne
grupa 2

Elżbieta Kaczmarek

14.25-15.10

203/05

Obsługa programów magazynowych

Magdalena Dzieran

13.30-15.00

103/109/209

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 2

Jacek Mikołajczyk

14.25-15.10

205

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 2

Magdalena Rokoszewska

9.45-10.30
10.50-11.35

203

Zajęcia pozalekcyjne
z matematyki

Beata Kaźmierczak

14.25-15.55

208

Nowoczesne technologie w nauce i technice grupa 1

Agnieszka Pamfil

7.15-8.45

205

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

 

CZWARTEK

Kształtowanie postaw obywatelskich

Monika Tybura

15.15-16.00

301

Warsztaty
z doradztwa edukacyjno- zawodowego
grupa 1

Katarzyna Rogowska

8.00-8.45

203

Public relations

Beata Biernasiak

13.30-15.00

103/210/108

Warsztaty
z doradztwa psychologiczno- pedagogicznego grupa 1

Sylwia Kraska

7.10-7.55

203

 

PIĄTEK

Zajęcia z języka angielskiego
grupa 2

Elena Malczuk

7.15-8.45

302

Obsługa programów finansowych

Krystyna Kruszyńska

13.30-15.00

203

Kreatywny
i przedsiębiorczy pracownik

Monika Tybura

14.25-15.10
15.15-16.45

05/303

Hotelarstwo
w regionie

Alicja Michalak

12.35-13.20

06/sala w internacie

Zajęcia z logistyki

Bożena Jakubek

7.10-7.55

201

 

MULTIMEDIALNE CENTRUM BIBLIOTECZNE

DZIEŃ TYGODNIA

OPIEKUN

GODZ

SALA

Środa

01.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

02.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

03.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

06.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

07.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

08.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

09.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

10.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

13.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

14.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

15.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

16.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

17.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

20.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

21.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

22.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Czwartek

23.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

24.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Poniedziałek

27.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Wtorek

28.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Środa

29.10.2014r

Łukasz Kosecki

7-17

210

Czwartek

30.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

Piątek

31.10.2014r

Joanna Wilmańska

7-17

210

 

SZKOLNY OŚRODEK KARIERY

PONIEDZIAŁEK

7.35-10.40
10.40-15.40

Elżbieta Madajska
Magdalena Skubiszewska

203
203

WTOREK

9.40-11.35

Elżbieta Madajska

203

ŚRODA

12-35-14.05

Magdalena Skubiszewska

203

CZWARTEK

9.05-11.35
13.30-15.30

Elżbieta Madajska
Magdalena Skubiszewska

203

PIĄTEK

8.00-8.45
10.50-11.35

Magdalena Skubiszewska

203