HARMONOGRAM REALIZACJI STAŻY ZAWODOWYCH

           w miesiącu lipcu 2014 r.

Imię i nazwisko stażysty

Nazwa i adres zakładu/instytucji, w którym/ej stażysta odbywa staż zawodowy

Termin realizacji stażu

Joanna Dygas

Andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 91-065 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Karolina Kurzawa

Andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 91-065 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Jarosław Miszczak

Andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 91-065 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Magdalena Kubiak

Andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 91-065 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Patrycja Saganiak

Andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17 91-065 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Gabriela Sikora

Hotel Grand Łódź, ul. Piotrkowska 72 90-102 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Joanna Karkowska

Hotel Grand Łódź, ul. Piotrkowska 72 90-102 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Kinga Herman

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Szadku, ul. Prusinowska 4 98-240 Szadek

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Angelika Lewandowska

Termy Uniejów Sp. z o. o., ul. Polna 37 99 – 210 Uniejów

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Angelika Senczkowska

Termy Uniejów Sp. z o. o., ul. Polna 37 99 – 210 Uniejów

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Michał Bugaj

Termy Uniejów Sp. z o. o., ul. Polna 37 99 – 210 Uniejów

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Angelika Krysiak

Termy Uniejów Sp. z o. o., ul. Polna 37 99 – 210 Uniejów

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Natalia Malinowska

Termy Uniejów Sp. z o. o., ul. Polna 37 99 – 210 Uniejów

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Katarzyna Kołodziejczyk

SIGMA Kancelaria Podatkowa s.c. Elżbieta Soroko Emilia Kazimierska, 99-200 Poddębice, ul. Kochanowskiego 6

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Paulina Pietrzak

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach, ul. Polna 9 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Przytuła Witold

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Bogumiła 13 99-210 Uniejów

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Sebastian Galoch

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Bogumiła 13 99-210 Uniejów

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Justyna Kaftan

Gminna Biblioteka Publiczna im. Św. Faustyny Kowalskiej w Świnicach Warckich; 99-140 Świnice Warckie, ul. Kościuszki 18

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Justyna Zalasa

Bar „SASS” Urszula i Bogusław Sass, ul. Lewa 7 91-357 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Malwina Zalasa

Bar „SASS” Urszula i Bogusław Sass, ul. Lewa 7 91-357 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Karolina Polnisiak

PPHU „Manhatan”, Zygry 46a 99-232 Zadzim

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Patryk Walerych

Zajazd „Skorpion”, ul. Łódzka 56 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Damian Hajdas

Zajazd „Skorpion”, ul. Łódzka 56 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Natalia Pietrzak

Pizzeria Pod Papugami” Uniejów, ul. Sienkiewicza 18A 99-210 Uniejów

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Karolina Bratek

Restauracja „Kuchnia Polska” Alfreda i Paweł Smuga, ul. Lutomierska 8 91-058 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Magdalena Miłosz

Restauracja „Kuchnia Polska” Alfreda i Paweł Smuga, ul. Lutomierska 8 91-058 Łódź

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Patrycja Chaberska

Księgarnia Atena Otto M., ul. gen. Pułaskiego 5 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Angelika Filanowska

Firma Handlowa WERSET Ewa Gapińska, PL. Kościuszki 5 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Anna Knorr

Firma Handlowa WERSET Ewa Gapińska, PL. Kościuszki 5 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Anna Brzezińska

Hurtownia Artykułów Spożywczych Dorota Walczak

ul. Legionów Polskich 47 99-220 Wartkowice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Kinga Mik

Hurtownia Artykułów Spożywczych Dorota Walczak

ul. Legionów Polskich 47 99-220 Wartkowice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Marcin Ostaszewski

LiLi” Sklep Przemysłowy Trzmiel-Kluska Renata, ul. Łódzka 6a 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Błaszczyk Grażyna

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ANIA” Kosmalski Kazimierz

99-200 Poddębice, ul. Ogrodowa 2

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Żaneta Szczepaniak

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ANIA” Kosmalski Kazimierz

99-200 Poddębice, ul. Ogrodowa 2

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Adrian Skorupa

PH „OSCAR” Jarosław Raczkowski, ul. Łódzka12 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Mateusz Małecki

PH „OSCAR” Jarosław Raczkowski, ul. Łódzka12 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Michał Woźniak

PH „OSCAR” Jarosław Raczkowski, ul. Łódzka12 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Mariusz Tomaszewski

PH „OSCAR” Jarosław Raczkowski, ul. Łódzka12 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Sebastian Wieczorek

MP-TRANS Transport i Spedycja, ul. Targowa 15 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Angelika Jaśkiewicz

Sklep Zaopatrzenia Ogrodniczego, Pl. Kościuszki 26 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Karolina Siekacz

Lux. Sklep PSS Społem, ul. Kościuszki 16 99-140 Świnice Warckie

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Magdalena Pawlak

Lux. Sklep PSS Społem, ul. Kościuszki 16 99-140 Świnice Warckie

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Kamila Kmiecińska

Renata Chaberska Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych, Pl. Kościuszki 29 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Mariusz Ćwikliński

PH „OSCAR” Jarosław Raczkowski, ul. Łódzka12 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Żaneta Zawadzka

P.P.H.U. „KORA” Gabriel Antczak, Praga 10A 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Marta Banasiak

Elżbieta Poprawska Handel Artykułami Spożywczo – Przemysłowymi, Bąki 5; 99-232 Zadzim

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Klaudia Kubiak

Starostwo Poddębice, ul. Łęczycka 16 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Iwona Chmielecka

Starostwo Poddębice, ul. Łęczycka 16 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Justyna Osiewała

Starostwo Poddębice, ul. Łęczycka 16 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Michał Jesionowski

Starostwo Poddębice, ul. Łęczycka 16 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Emilia Ziółkowska

Starostwo Poddębice, ul. Łęczycka 16 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Beata Durka

Starostwo Poddębice, ul. Łęczycka 16 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Karolina Sikora

Starostwo Poddębice, ul. Łęczycka 16 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Paulina Kubis

Starostwo Poddębice, ul. Łęczycka 16 99-200 Poddębice

01.07.2014 r. – 31.07.2014 r.

Edyta Tomczyk

PPHU „Manhatan”, Zygry 46a 99-232 Zadzim

07.07.2014 r. – 08.08.2014 r.

Ewelina Mrozińska

Hurtownia Artykułów Spożywczych Dorota Walczak

ul. Legionów Polskich 47 99-220 Wartkowice

07.07.2014 r. – 08.08.2014 r.

Aleksandra Wrona

Biuro Rachunkowe Urszula Pawłowska, ul. Południowa 1/23 99-200 Poddębice

07.07.2014 r. – 08.08.2014 r.

Adrianna Kozak

Gospoda Pod Brzozami, ul. Dąbska 26 99-210 Uniejów

07.07.2014 r. – 08.08.2014 r.

Agnieszka Chrabąszcz

Gospoda Pod Brzozami, ul. Dąbska 26 99-210 Uniejów

07.07.2014 r. – 08.08.2014 r.

Anna Filipiak

Hotel Grand Łódź, ul. Piotrkowska 72 90-102 Łódź

10.07.2014 r. – 11.08.2014 r.

Patrycja Maślanka

Hotel Grand Łódź, ul. Piotrkowska 72 90-102 Łódź

10.07.2014 r. – 11.08.2014 r.

Agnieszka Skalmierska

Hotel Grand Łódź, ul. Piotrkowska 72 90-102 Łódź

10.07.2014 r. – 11.08.2014 r.

Kajdanek Sylwia

Hotel Grand Łódź, ul. Piotrkowska 72 90-102 Łódź

10.07.2014 r. – 11.08.2014 r.

Daria Olejnik

Pizzeria Pod Papugami” Uniejów, ul. Sienkiewicza 18A 99-210 Uniejów

10.07.2014 r. – 11.08.2014 r.

Kamila Kramarczyk

Hotel Klimczak, ul. Wojska Polskiego 99 98-200 Sieradz

10.07.2014 r. – 11.08.2014 r.

Damian Graczyk

FHU Mikomax Iwona Zych, ul. Jana III Sobieskiego 3b 99-200 Poddębice

10.07.2014 r. – 11.08.2014 r.

Małgorzata Bartosik

Uzdrowisko Uniejów Park: Instytut Zdrowia Człowieka, ul. Zamkowa, 99-210 Uniejów

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

Helena Jaskuła

Uzdrowisko Uniejów Park: Instytut Zdrowia Człowieka, ul. Zamkowa, 99-210 Uniejów

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

Anna Bednarek

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach, ul. Polna 9 99-200 Poddębice

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

Tomasz Wójcik

Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach, ul. Polna 9 99-200 Poddębice

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

Małgorzata Ostaszewska

1001 DROBIAZGÓW” Elwira Ludwiszczak Brudnów Drugi 3A, 99-205 Dalików

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

Sylwia Pisuła

PPHU „FACTOR” Przybylska Beata, Pl. Kościuszki 26 99-200 Poddębice

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

Martyna Dziedzic

MAŁA GASTRONOMIA” Jaśczak Katarzyna 99-200 Poddębice, ul. Przejazd 1

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

Jaros Aneta

SIESTA RISTORANTE Pl. Kościuszki 24;99-200 Poddębice

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

Burczyński Adam

SIESTA RISTORANTE Pl. Kościuszki 24;99-200 Poddębice

14.07.2014 r. – 14.08.2014 r.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w płatnych stażach zawodowych w ramach projektu ZAWÓD PRZEPUSTKĄ DO LEPSZEGO JUTRA zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem stażu zamieszczonym poniżej i zgłaszania się do Biura Projektu.

 

 

REGULAMIN STAŻU - pobierz

WNIOSEK O REFUNDACJĘ PRACODAWCY WYNAGRODZENIA OPIEKUNA STAŻYSTY - pobierz

Załącznik do UMOWY O ORGANIZACJĘ STAŻU ZAWODOWEGO - pobierz