Harmonogram zajęć

Kategoria: Staże drogą do sukcesu Opublikowano: poniedziałek, 14 wrzesień 2020 Redaktor

Harmonogram zajęć

ELEKTRYK

   

Waldemar Grzeszczuk Połączenia w obwodach elektrycznych

sobota (3.10, 17.10, 7.11, 21.11, 5.12) w godzinach 9 - 15

 

Włodzimierz Pawlak Łączenie obwodów elektrycznych prądu stałego i zmiennego, pomiary

sobota (10.10, 24.10, 14.11, 28.11, 12.12) w godzinach 9 - 15

 
   
   
   

TECHNIK HOTELARSTWA, TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

   

Magdalena Grącka Język branżowy w praktyce

sobota (7.11,14.11, 21.11) w godzinach 8 – 16, sobota (28.11) w godzinach 8 - 14

 

Wioletta Jasiak Potrawy regionalne – organizacja przyjęć okolicznościowych

Piątek (25.09 w godzinach 13.30 – 15.30)

 

Magdalena Dzieran Obsługa gościa hotelowego

Czwartek (13.30 - 15.30) od 01.10

 

Barbara Kosecka Warsztaty dietetyczne

Piątek (02.10 w godzinach 13.30 – 15.30)

 

Katarzyna Tybura Barista

 
   
   
   

LOGISTYK i EKONOMISTA

   

Bożena Jakubek Gospodarka odpadami

Piątek (14.25 – 16.25) 25.09, 09.10, 23.10, 06.11, 20.11, 04.12

Piątek (13.30 – 16.30) 02.10, 16.10, 30.10, 13.11, 27.11, 11.12

 

Krystyna Kruszyńska Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych

Czwartek 01.10 (14.20 – 16.20) Sobota 03.10 (8.00 – 14.00)

 

Anna Drynkowska Działalność spedycyjna

Poniedziałek 5.10 (15.15 – 17.15), sobota 10.10 (8.00 – 14.00), 12.10 poniedziałek (15.15 – 17.15), sobota 17.10 (8.00 – 14.00), poniedziałek 19.10 (15.15 – 17.15), środa 21.10 (14.20 – 16.20), sobota 24.10 (8.00 – 14.00), środa 28.10 (14.20 – 16.20)

 

Aleksandra Murawska Prowadzenie dokumentacji biurowej

 

Sobota 03.10 (8.00 – 14.00)

 
   
   

INFORMATYK

   

Magdalena Grącka Język obcy zawodowy

sobota (17.10,24.10, 31.10) w godzinach 8 – 16, sobota (10.10) w godzinach 8 - 14

 

Artur Kałużniak Montaż i eksploatacja urządzeń techniki komputerowej

Wtorek (14.30 – 17.30) od 29.09

 
   

Jacek Mikołajczyk Sieci komputerowe

 

Czwartek 01.10 (16.00 – 19.00)

 
   

Dla wszystkich

   

Beata Kaźmierczak Zajęcia wyrównawcze z matematyki

 

Agnieszka Pamfil Laboratorium przedsiębiorczości

Czwartek (13.30 – 15.30) od 24.09

 

 


 W dniu 29.09.2020 r. w godz. 14.30 - 17.30 (3 godz.) odbędą się zajęcia specjalistyczne - "Montaż i eksploatacja urządzeń techniki komputerowej".


W dniu 25.09. 2020 r. w godz. 13.30 - 15.30 (2 godz.) odbędą się zajęcia specjalistyczne - "Potrawy regionalne – organizacja przyjęć okolicznościowych".

W dniu 25.09. 2020 r. w godz. 14.25 - 16.25 (2 godz.) odbędą się zajęcia specjalistyczne - "Gospodarka odpadami" dla kl. III TL.

W dniu 24.09. 2020 r. w godz. 13.30 - 15.30 (2 godz.) odbędą się zajęcia specjalistyczne - "Laboratorium przedsiębiorczości".


W dniu 23.09. 2020 r. w godz. 14.25 - 16.25 (2 godz.) odbędą się zajęcia specjalistyczne -"Działalność spedycyjna" dla kl. III TL.


 

Odsłony: 72

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy