Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Dotyczy postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego w oparciu o zasadę konkurencyjności na zakup i dostawę sprzętu do pracowni elektrotechniki i elektroniki oraz do pracowni montażu, uruchamiania i konserwacji maszyn i urządzeń elektrycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach w ramach projektu „Staże drogą do sukcesu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania - pobierz

 

 

Odsłony: 1950

Nawigacja


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 97

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy