Wirtualny spacer po szkole

 

To niesamowita okazja! Wyjątkowe przeżycie! Poczujecie się tak, jakbyście naprawdę weszli do naszej szkoły. Sami wybieracie drogę, którą chcecie pójść. Oglądacie naszą szkołę, mając wrażenie, że tam jesteście. To nie jest prezentacja, to nie jest album zdjęć. To jest prawdziwy wirtualny spacer po naszej szkole. Najbardziej bezpieczny spacer na świecie. Obejrzyjcie naszą przestrzeń, poczujcie nasz klimat, znajdźcie u nas dla siebie miejsce.

Spacer powstał, by w warunkach pandemii pokazać Wam naszą szkołę w taki sposób, jakbyście po prostu do nas przyszli. To fantastyczny efekt wielogodzinnej pracy naszych nauczycieli informatyki. Mamy nadzieję, że zarówno spacer jak i nasza szkoła zachwycą Was i że spotkamy się razem w realu u nas we wrześniu.

wirualnyspacer

 

Odsłony: 783

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy