Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

Informujemy, że Samorząd Województwa Łódzzkiego za pośrednictwem Regionalnego Centrum Polityki Społecznej, uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży. Infolinia stanowi wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych w okresie pandemii SARS-CoV-02.
Telefon 726 611 611 i czat prowadzony w aplikacji Snapchat i Messenger - "pogadajmytutaj" obsługiwane są przez 7 specjalistów. Z RITZ mogą korzystać dzieci i młodzież województwa łódzkiego oraz ich rodzice i opiekunowie. Interwencje prowadzone są w takich sytuacjach jak: obniżenie nastroju, stres, kryzysy emocjonalne, nagromadzenie negatywnych myśli czy konflikty, a także związanych bezpośrednio z zagrożeniem zdrowia lub życia: myśli i plany samobójcze zachowania autoagresyjne, autodestrukcyjne, ryzykowne oraz wystapienie przemocy w rodzinie.

telefon zaufania2 cd2

Odsłony: 427

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy