Pilne ...

Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl

Harmonogram zajęć

Kategoria: Staże drogą do sukcesu Opublikowano: poniedziałek, 14 wrzesień 2020 Redaktor

 OGŁOSZENIE

Zajęcia „Potrawy regionalne – organizacja przyjęć okolicznościowych”

realizowane w ramach projektu „STAŻE DROGĄ DO SUKCESU”

odbędą się w czwartek  29.04.2021 r. w godz. 16.05 -21.05


Harmonogram działań w projekcie "Staże drogą do sukcesu" w maju 2021 r.

1. Wyłonienie wykonawcy na realizację Kursu wózków widłowych dla uczestników projektu.

2. Zakup artykułów biurowych.

3. Zakup wyposażenia do pracowni gastronomicznej.

4. Prowadzenie postepowania na zakup sprzętu komputerowego.

5. Prowadzenie postepowania na realizację szkoleń dla nauczycieli i kursów dla uczniów.

 


OGŁOSZENIE

Od 19.04.2021 r. do 25.04.2021 r. wszystkie zajęcia realizowane w ramach projektu

„STAŻE DROGĄ DO SUKCESU” zostają odwołane.

 


OGŁOSZENIE

Od 10.04.2021 r. do 18.04.2021 r. wszystkie zajęcia realizowane w ramach projektu

„STAŻE DROGĄ DO SUKCESU” zostają odwołane.

 


OGŁOSZENIE

Od 29.03.2021 r. do 09.04.2021 r. wszystkie zajęcia realizowane w ramach projektu

„STAŻE DROGĄ DO SUKCESU” zostają odwołane.

 


 

Harmonogram działań w projekcie "Staże drogą do sukcesu" w kwietniu 2021 r.

1. Wyłonienie wykonawcy na realizację Kursu prawa jazdy kat. B dla uczestników projektu.

2. Wyłonienie wykonawcy na realizację Kursu wózków widłowych dla uczestników projektu.

3.Zakup pomocy artykułów biurowych.

4. Zakup wyposażenia do pracowni gastronomicznej.


Harmonogram działań w projekcie "Staże drogą do sukcesu" w marcu 2021 r.

1. Zakup pomocy dydaktycznych - w tym podręczników, artykułów biurowych i chemicznych.

2.  Zakup krzeseł i stolika.

3. Zakup wyposażenia do pracowni gastronomicznej.

 


 

Harmonogram zajęć od 22.02.2021 r.*) 

 

Lp

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

Termin zajęć

Zadanie 2

1

Połączenia w obwodach elektrycznych:

Waldemar Grzeszczuk 

Sobota 9.00-15.00 (6)

27.02.2021, 13,27.03.2021

2

Łączenie obwodów elektrycznych prądu stałego i zmiennego, pomiary

Włodzimierz Pawlak  

Sobota 9.00-15.00 (6)

06,20.03.2021, 10,17.04.2021

Zadanie 3

3

Potrawy regionalne – organizacja przyjęć okolicznościowych

Wioletta Jasiak  

Czwartek 16.05 -21.05 (5)

25.02.2021, 04, 11,18.03.2021

Czwartek 16.05 -19.05 (3)

25.03.2021

4

Obsługa gościa hotelowego

Magdalena Dzieran   

Czwartek 14.20-19.20 (5)

04,11,18,25.03.2021

5

Warsztaty dietetyczne

Barbara Kosecka 

Środa 15.15–20.15 (5)

03,10,17,24.03.2021

Zadanie 4

6

Gospodarka odpadami

Bożena Jakubek 

Poniedziałek 15.15-20.15 (5)

22.02.2021

Poniedziałek 15.15-19.15 (4)

08,15.03.2021

7

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych

Krystyna Kruszyńska 

Sobota 8.00-14.00 (6)

06.03.2021

Sobota 8.00- 13.00 (5)

20.03.2021

8

Działalność spedycyjna

Anna Drynkowska 

Środa 15.15-17.15 (2)

24.02.2021

Sobota 9.00-15.00 (6)

06.03.2021

9

Prowadzenie dokumentacji biurowej

Aleksandra Murawska 

Piątek 14.20-17.20 (3)

05,12,19,26.03.2021

Zadanie 5

10

Montaż i eksploatacja urządzeń techniki komputerowej

Artur Kałużniak 

Poniedziałek 13.30-16.30 (3) 01,08,15,22,29.03.2021 12.04.2021

11

Sieci komputerowe

Jacek Mikołajczyk 

Wtorek 14.20 – 17.20 (3)

02,09,16,23,30.03.2021 13.04.2021

*) harmonogram jest na bieżąco aktualizowany

Uwaga!

Zajęcia „Potrawy regionalne - organizacja przyjęć okolicznościowych” prowadzone przez p. Wiolettę Jasiak  odbędą się w poniedziałek 29.03.2021 w godz.16.05 – 19.05.

Zajęcia „Sieci komputerowe” prowadzone przez p. Jacka Mikołajczyka  zaplanowane na wtorek 23.03.2021 w godz.14.20 – 17.20 odbędą się w środę 24.03.2021 w godz.14.20 – 17.20.

Zajęcia „Sieci komputerowe” prowadzone przez p. Jacka Mikołajczyka  zaplanowane na wtorek 16.03.2021 w godz.14.20 – 17.20 odbędą się w środę 17.03.2021 w godz.14.20 – 17.20.

Zajęcia „Potrawy regionalne - organizacja przyjęć okolicznościowych” prowadzone przez p. Wiolettę Jasiak  zaplanowane na czwartek 04.03.2021 w godz.16.05 – 21.05 nie odbędą się w wyznaczonym terminie.

 


 

Harmonogram działań w projekcie "Staże drogą do sukcesu" w lutym 2021 r.

1. Zakup pomocy dydaktycznych - w tym podręczników, artykułów biurowych i chemicznych.
2.  Zakup krzeseł i stolika.
3. Zakup wyposażenia do pracowni gastronomicznej.

 


Harmonogram działań w projekcie "Staże drogą do sukcesu" w styczniu 2021 r.

1. Wyłonienie w drodze zapytania ofertowego dostawcy wyposażenia do pracowni elektrotechniki i elektroniki oraz do pracowni montażu, uruchamiania i konserwacji maszyn i urządzeń elektrycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach.
2. Zakup pomocy dydaktycznych - w tym podręczników, artykułów biurowych i chemicznych.
3.  Zakup krzeseł i stolika.
4. Zakup wyposażenia do pracowni gastronomicznej.

 


 

UWAGA!!!

Od 24.10.2020 r. do odwołania wszystkie zajęcia realizowane
w ramach projektu "Staże drogą do sukcesu" zostają zawieszone.

 


 Harmonogram zajęć od 23.09.2020 r. *)

Lp

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko prowadzącego zajęcia

Termin zajęć

sala

1

Połączenia w obwodach elektrycznych:

Waldemar Grzeszczuk 

sobota (3.10, 17.10, 7.11, 21.11, 5.12)

w godz. 9.00– 15.00

 

100

2

Łączenie obwodów elektrycznych prądu stałego i zmiennego, pomiary

Włodzimierz Pawlak  

sobota (10.10, 24.10, 14.11, 28.11, 12.12) w godz. 9.00– 15.00

100

109

3

Język branżowy w praktyce

Magdalena Grącka

sobota (14.11,21.11, 05.12, 12.12, 19.12)

w godz. 8.00 – 14.00

111

4

Potrawy regionalne – organizacja przyjęć okolicznościowych

Wioletta Jasiak  

piątek 25.09 w godz. 14.30-16.30

piątek 16.10 w godz. 14.30-19.30

03

04

5

Obsługa gościa hotelowego

Magdalena Dzieran

czwartek od 01.10

w godz. 13.30 - 15.30

czwartek od 15.10

w godz. 13.30-16.30

209

6

Warsztaty dietetyczne

Barbara Kosecka 

piątek 02.10 w godz. 13.30-15.30

piątek 09.10 w godz. 13.30 – 16.30

piątek (23.10, 06.11, 20.11, 04.12, 18.12) w godz.13.30-18.30

03

04

7

Kurs - Barista

Katarzyna Tybura

sobota (10.10, 17.10, 24.10, 07.11)

 w godz. 9.00-14.00

 

8

Gospodarka odpadami

Bożena Jakubek 

piątek (25.09, 09.10, 23.10, 06.11, 20.11, 04.12) w godz.14.25 – 16.25

piątek (02.10, 16.10, 30.10, 13.11, 27.11, 11.12) w godz.13.30 – 16.30

środa 14.10 w godz. 12.10-17.10

205

9

Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych

Krystyna Kruszyńska 

czwartek 01.10 w godz. 14.25-16.25

sobota 03.10 w godz. 8.00-14.00

środa 07.10 w godz. 15.15-17.15

sobota 17.10 w godz. 8.00-14.00

środa 21.10 w godz. 15.15-18.15

sobota 24.10 w godz. 8.00-14.00

203

10

Działalność spedycyjna

Anna Drynkowska

środa 23.09 w godz. 14.25-16.25

poniedziałek 5.10 w godz.15.15 – 17.15

sobota 10.10 w godz. 8.00 – 14.00

poniedziałek 12.10 w godz.15.15 – 17.15

sobota 17.10 w godz. 8.00 – 14.00

poniedziałek 19.10 w godz.15.15 – 19.15

sobota 24.10 w godz. 8.00 – 14.00

poniedziałek 26.10 w godz. 15.15-17.15

202

11

Prowadzenie dokumentacji biurowej

Aleksandra Murawska 

sobota 03.10 w godz. 8.00-14.00

sobota 10.10 w godz. 8.00-14.00

sobota 17.10 w godz. 8.00-14.00

210

12

Język obcy zawodowy

Magdalena Grącka

sobota (10.10, 17.10, 24.10, 31.10, 07.11)

w godz. 8.00 – 14.00

111

13

Montaż i eksploatacja urządzeń techniki komputerowej

 

Artur Kałużniak

wtorek od 29.09

w godz.14.30-17.30

305

14

Sieci komputerowe

Jacek Mikołajczyk 

czwartek od 01.10

w godz. 16.05-19.05

109

15

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Beata Kaźmierczak  

piątek 09.10 w godz. 14.25 – 16.25

poniedziałek od 12.10

w godz. 12.35 -14.35

czwartek od 15.10 w godz. 14.25-16.25

208

16

Laboratorium przedsiębiorczości

Agnieszka Pamfil   

czwartek od 24.09

w godz. 13.30 – 15.30

czwartek od 15.10

w godz. 13.30-16.30

205

17

Zajęcia kształtujące umiejętność pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy

 

Bożena Jakubek 

środa 07.10 w godz. 13.30-16.30

czwartek od 15.10 w godz.16.05 – 18.05

sobota 24.10 w godz. 8.00-14.00

205

*) harmonogram jest na bieżąco aktualizowany

 


Uwaga!

Zajęcia „Działalność spedycyjna” prowadzone przez p.  Annę Drynkowską  zaplanowane na środę 21.10.2020 w godz.14.20 – 16.20 nie odbędą się w wyznaczonym terminie.

Zajęcia „Działalność spedycyjna” prowadzone przez p.  Annę Drynkowską  zaplanowane na środę 28.10 w godz. 14.20 – 16.20 nie odbędą się w wyznaczonym terminie.

Zmiany zostały naniesione w harmonogramie zajęć.


 

Odsłony: 533

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy