Pilne ...

Przypominamy, że nauczanie klas nie odbywających zajęć stacjonarnych prowadzone jest m.in. poprzez
Platformę Nauczania Zdlanego ZSP w Poddębicach pod adresem: www.e-nauka.zsppoddebice.pl

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

Kategoria: Zamówienia publiczne Opublikowano: poniedziałek, 07 grudzień 2020 Bożena

Dotyczy postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego w oparciu o zasadę konkurencyjności na zakup i dostawę sprzętu do pracowni elektrotechniki i elektroniki oraz do pracowni montażu, uruchamiania i konserwacji maszyn i urządzeń elektrycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicach w ramach projektu „Staże drogą do sukcesu” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania - pobierz

 

 

Odsłony: 210

Zaloguj się

Skontaktuj się

Formularz kontaktowy